DATUM NAZIV NATJECANJA MJESTO 1. 2. 3.
4. ožujak Pontoon21 Spin Kup Cetina, Blato na Cetini B. Šiljeg M. Boras M. Putnik
18. ožujak 1. kolo HSL Rječina M. Boras Ž. Kuk B. Šiljeg
19. ožujak 2. kolo HSL Rječina M. Matijašić I. Čenan Ž. Kuk
26. ožujak PTO Ssinpy UL Street Fishing  Lonja, Ivanić-Grad V. Kirinić Ž. Šestak D. Harambašić
             
1. travanj Spin kup  Jezera, Bedekovčina J. Ljubek P. Maslić J. Eržen
2. travanj Ontario spin kup 2017. Ontario, Zagreb D. Toth K. Wolmut M. Fistrić
8. travanj 3. kolo HSL Čabranka, Čabar M. Boras A. Mrkonja M. Matijašić
9. travanj 4. kolo HSL Čabranka, Čabar M. Miladić M. Hanžeković B. Šiljeg
15. travanj 12. Kup međimurske pastrve Kanal, Sveta Marija
M. Hanžeković
Ketiš
H. Kuzmić
D. Kraljić
Mihalac
Pavlić
T. Butek
T. Lončarić
H. Šestak
22. travanj 4. Urban Street Fishing Odra 2017. Odra, V. Gorica M. Frančević J. Hunić J. Derniković
23. travanj 1. kolo ST Dravski klen - liga Bednja, Ludbreg Z. Županić D. Fajt  T. Butek
23. travanj Proljetni špin kup 2017. Mrežnica, Duga Resa M. Vratarić I. Jagunić D. Mihalić
28.-30. travanj Trout Union Cup
Bečva, Valašske Meziriči, Češka
Mađarska 2
P. Lakov
Slovačka 1
R. Groza
Češka 1
J. Meszleny
29.-30. travanj Lokvarska pastrva (kajak kup) Lokvarsko jezero      
30. travanj  Spin kup '3 grabe' jezera Trebež, Samobor I. Androci S. Petković D. Sočec
     
13. svibanj 7. Pike Masters
Orešje, Zagreb
D. Šnajdar
D. Vignjević
Burić
I. Galić
J. Dora
M. Horvat
13. svibanj 5. kolo HSL Dobra, Ogulin I. Pešut M. Matijašić D. Kraljić
14. svibanj 6. kolo HSL Dobra, Ogulin M. Boras N. Špoljar A. Mrkonja
14. svibanj 2. kolo ST Dravski klen - liga Drava, 'Zrinski' Z. Županić N. Ivančić H. Šestak
27. svibanj Rasinja spin kup 2017. jezero Rasinja M. Hunjadi H. Šestak Z. Jakopčin
28. svibanj  Prestige spin kup Cetina 2017. Ruda  B. Šiljeg Z. Čović D. Samardžić
     
1.-5. lipanj SP u spinu  Val di Sole, Trentino, Italija
10.-11. lipanj  2. Svijet varalica kup  Korana/Slunjčica, Slunj J. Subašić M. Matijašić J. Pokrovac
10. lipanj 1. kolo HLPG Crkveni Bok Sloga Orešje Jezera Bedekovčina HES Sisak
11. lipanj 2. kolo HLPG Crkveni Bok Piškor Zagreb Sloga Orešje Korana Karlovac
11. lipanj Cirka 2017. Drava, Varaždin Z. Županić Z. Jakopčin Ž. Šestak
17. lipanj 3. kolo ST Dravski klen - liga 'kaskade' Drava, Hrženica D. Fajt Z. Županić H. Šestak
17. lipanj 7. kolo HSL Butižnica, Knin M. Hanžeković B. Šiljeg N. Špoljar
18. lipanj 8. kolo HSL  Butižnica, Knin M. Miladić B. Šiljeg N. Despotušić
             
2. srpanj 1. kolo HLRG čamac Lešće, Trošmarija
H. Kuzmić
M. Matijašić
M. Hanžeković
S. Šimunčić
H. Šestak
Z. Županić
8. srpanj 3. kolo HLPG Crkveni Bok Piškor Zagreb Korana Karlovac Jezera Bedekovčina
9. srpanj 2. kolo HLRG čamac Cirka, Varaždin
H. Šestak
Z. Županić
H. Kuzmić
M. Matijašić
D. Fajt
Z. Jakopčin
9. srpanj 4. kolo HLPG Crkveni Bok HES Sisak Piškor Zagreb Jezera Bedekovčina
16. srpanj 4. kolo ST Dravski klen - liga ribnjaci Ivanec Ž. Novak M. Hanžeković T. Lončarić
29. srpanj Royal Tenen kup 2017.  Krka, Knin A. Mrkonja J. Pokrovac K. Paradžik
30. srpanj Junior Royal Tenen kup 2017. Krka, Knin M. Antolović K. Klarić L. Pehar
             
6. kolovoz Kup Dragutina Jurašina Slunjčica, Slunj G. Lutz D. Stipetić M. Matijašić
20. kolovoz 5. kolo ST Dravski klen - liga kanal Sv. Marija Z. Županić S. Rusak D. Fajt
27. kolovoz  3. kolo HLRG čamac Zrinski, Varaždin
H. Šestak
Z. Županić
Puljić
T. Šimunović
H. Kuzmić
M. Matijašić
             
10. rujan 4. Sakupa UL kup Lokvarsko jezero, Lokve Ž. Vedrernjak N. Horvat D. Fajt
16. rujan 5. kolo HLPG Crkveni Bok HES Sisak Sloga Orešje Petnja Sibinj
17. rujan 6. kolo HLPG Crkveni Bok Korana Karlovac Sloga Orešje Jezera Bedekovčina
17. rujan  4. kolo HLRG čamac Stara Drava, Donji Miholjac
H. Šestak
Z. Županić
23. rujan Kup goranske mamare  Mrzla Vodica, Lokve      
30. rujan Select bass kup Rasinja, Rasinja      
     
1. listopad 6. kolo ST Dravski klen - liga Bednja, M. Bukovec    
7. listopad 21. spin kup Šoderica Šoderica, Koprivnica      
7.-8. listopad Štukijada 2017. Virovi, Bošnjaci      
15. listopad 5. kolo HLRG čamac
Šoderica, Koprivnica
 15. listopad Jesenski špin kup 2017. Mrežnica, Duga Resa       
21. listopad 8. Pike Masters  Orešje, Zagreb      
22. listopad Duo spin kup 2017. Jezera, Bedekovčina      
29. listopad 3. spin kup Tri grabe Trebež, Samobor      
     
studeni